Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.
 
Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.
 
Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM206P - przetwornik temperatury, programowalny, dla czujników Pt100

Opis

Programowalne przetworniki temperatury serii SEM206P przeznaczone są do współpracy z czujnikami rezystancyjnymi Pt100. Przetworniki mogą być montowane w standardowej głowicy czujnika temperatury, na szynie DIN przy zastosowaniu uchwytu RMK/3-T lub na ścianie / konstrukcji przy użyciu obudowy SCH4. Programowanie przetworników odbywa się z PC przy użyciu modułu konfiguracyjnego USB-KIT oraz oprogramowania USB-Link. Parametry programowalne przetwornika to zakres pomiarowy, jednostka pomiarowa oraz sygnał alarmu.


- wejście: Pt100
- wyjście: 4...20mA, 2-przew.
- sygnalizacja błędu: 21,5mA lub 3,8mA
- filtr cyfrowy: adaptacyjny (inteligentny)

- napięcie zasilania: 10...30VDC
- temperatura pracy/otoczenia: -40...+85°C
- montaż: w głowicy, na szynie DIN lub ścianie / konstrukcji
- konfiguracja: z PC i oprogramowania USB-Link

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, uchwyt RMK/3-T do montażu na szynie DIN, obudowa SCH4 do montażu przetwornika na ścianie lub konstrukcji, moduł konfiguracyjny USB-KIT

10 LAT GWARANCJI